Sejf depozytowy BASIC

Wpłatomat do deponowania niedużych kwot (do 400 banknotów), do zainstalowania przy kasie, w restauracji, małym punkcie handlowym. Może być urządzeniem wykorzystywanem do rozliczeń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Sejf jest dostępny w 2 wersjach – z zamkiem na klucz lub ekranem dotykowym umożliwiającym dostęp dzięki jednorazowym kodom.

Oprogramowanie weryfikuje nominały i zlicza zdeponowane wartości. Każda transakcja jest rejestrowana w systemie i monitorowana w czasie rzeczywistym.

Przy osiągnięciu (ustalonego przez bank) limitu wartości zdeponowanej gotówki, firma konwojująca otrzymuje zlecenie opróżnienia sejfu i wymiany kasety na nową.

Urządzenie można skonfigurować na potrzeby wewnętrzne, tak aby pracownicy sami mogli rozliczać wartości pieniężne i deponować banknoty w urządzeniu – skutkuje to natychmiastowym zaksięgowaniem pieniędzy na koncie bankowym.

W zależności od umowy z Bankiem, pieniądze deponowane w sejfie przez klienta są księgowane na koncie klienta online i są już własnością banku. Klient nie musi podejmować żadnych dodatkowych działań, poza zdeponowaniem środków przez pracowników w swoim lokalu.

Specyfikacja

Funkcje

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać szczegóły

Nasi doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu